קרטון. המלך של האריזות.

אריזות קרטון הפכו לפתרון האריזה האידאלי בכל תחומי התעשייה. הם נוחים לאריזה, לאחסון ולשיווק.

 

בעשורים האחרונים הפכו אריזות קרטון לפתרון האריזה האידאלי, שמציע מגוון יתרונות רחב. מאפייני המבנה של אריזות הקרטון מספקים מענה על צרכים שונים של משלוח, אחסון ושיווק מוצרים בכל תחומי התעשייה.

 

אחת הנקודות המוצלחות ביותר בייצור אריזות קרטון היא העובדה שניתן לשמור על היתרונות שלהם לאורך זמן ואף ניתן לעשות בהם שימוש חוזר. הקרטון מאפשר למעצבי האריזות להציע מגוון אפשרויות מבניות לאריזה. התאמת האריזה למוצר נוחה ופשוטה יותר, תוך שהיא מוסיפה פן עיצובי לתצוגת המוצר בכללותה. באופן בסיסי, התצוגה כוללת שני צדדים הנתונים להדפסה, גרפיקה ברזולוציה גבוהה, צורות אריזה שמעצימות ומדגישות את השימוש במוצר ובאריזה כשלעצמה. ממחקרים שונים, שבוצעו בתחום האריזות, עלה גם, כי אריזות קרטון נראות ללקוח מושכות יותר מאשר כל אריזה אחרת.

 

השימוש בקרטון לאריזה מסייע ליצרנים בתהליך האריזה עצמו, שהופך לקל ופשוט. מעבר לכך האחסון של האריזות, טרם השימוש בהן, אינו דורש מקום רב והן גם נוחות לשינוע.

 

גם הלקוחות הסופיים נהנים ממגוון היתרונות שמציעות אריזות קרטון. היתרון הבסיסי והראשוני היא השימוש של פני האריזה כלוח פרסום שמציג מידע על אודות המוצר. בנוסף, עיצוב אריזה עם קיפולים ופתחים מסוימים מאפשר פתיחה נוחה וקלה, לצד סגירה חוזרת, שאף שומרת על חיי המוצר.

 

הבחירה באריזות קרטון מאפשרת ליצרנים לשמור על הסביבה באמצעות בחירה בחומרים ירוקים, לייצור האריזות עצמן. הקרטון ניתן למחזור ובכך מפחית את כמות הפסולת המזהמת. 

 

לקטלוג: אריזות קרטון

מושיקו תעשיות קרטון בע"מ

053-7101-702

053-7101-702

תכנון וייצור מארזי קרטון | שירותי למינציה, הטבעות והבלטות לבתי דפוס מפיקים ועסקים !!

ייעוץ ותכנון 

חינם!!​

מתמחים במתן פתרונות מארזים, אריזות מדופלקס וקרטון גלי

מושיקו

תעשיות קרטון בע"מ